World Of WarCraft

Bllizzard.selfip.com <HiDDeN>

garena map hack 6.1

 قبل از اینکه گارنا رو باز کنید بازش کنید بعک از گارنا لوگین شین برین تو بازی !

دانلود

 

+ نوشته شده در  جمعه هفتم خرداد 1389ساعت 23:15  توسط DaRkeYe  | 

یه مقاله جالب درباره ی Blizzard و بازی پرطرفدار world of warcraft

در میان تمام شرکت های بازی سازی فقط یک شرکت وجود دارد که تمام آثارش در زمره بهترین بازی های تاریخ قرار می گیرند(Blackthrone ،Warcraft ،StarCraft ،Diablo ،World of Warcraft و ...). خیلی کم بازی می سازد و اگر از کیفیت بازی در حال ساختش راضی نباشد در صورتی که بازی در مراحل پایانی ساخت نیز باشد آن را متوقف می کند(مانند بازی StarCraft: Ghost). برای طرفداران خود آن چنان ارزشی قائل است که به کودکی بیمار که به عنوان آخرین آرزو درخواست دیدن Blizzard را داشته علاوه بر یک تور کامل دیدن Blizzard یک سلاح و یک شخصیت منحصر به فرد در WoW نیز به وي هدیه داده است. مهمتر از همه به کیفیت محصولاتش بیشتر از درآمد آن ها اهمیت می دهد؛ زیرا به کار خود ایمان دارد. مهمترین عامل موفقیت Blizzard نیز همین است که اهمیت نمی دهد چه مقدار پول صرف ساخت بازی کند و تنها به کیفیت نهایی محصول می اندیشد(البته منظور این نیست که Blizzard  هیچ اهمیتی به مسائل مالی نمی دهد).
 
 
اما Blizzard به یکباره به چنین موفقیتی دست نیافته، بلکه موفقیت Blizzard از ذره ذره تلاش های بنیانگذارانش ناشی می شود و پس از سالها تلاش مستمر اکنون به چنین جایگاهی رسیده است. شرکتی که ما امروز آن را به عنوان Blizzard می شناسیم در گذشته با نام Silicon And Synapse شناخته می شد که در سال 1991 توسط فرانک پیرس(Frank Pearce) و الن ادهام(Allen Adham) تاسیس شد و به اندازه ی حال نیز بزرگ و مشهور نبود. در آن زمان Silicon And Synapse بازی های خود را از طریق شرکت Interplay منتشر می کرد که این امر درآمد و شهرت زیادی را برای Interplay به ارمغان آورده بود. اعضای شرکت SAS نیز با دیدن این که Interplay به واسطه ی شرکتشان به چنین جایگاهی رسیده در حالی که خودشان هنوز ناشناخته باقی مانده اند تصمیم می گیرند که بازی هایشان را خودشان منتشر کنند. از این رو در سال 1994 شرکت SAS پس از طی مراحل قانونی اختیارات لازم برای انتشار بازی های خویش را به دست می آورد و با نام جدید Blizzard Entertainment  آغاز به کار می کند. Blizzard Entertainment اولین بازی خود را با نام Warcraft: Orcs & Humans عرضه کرد که با موفقیت آن، شرکت تصمیم می گیرد شماره ی بعدی بازی را نیز بسازد. از این رو Blizzard در سال 1995 بازی Warcraft II:Tides of Darkness را روانه ی بازار کرد. اين عنوان از بازی قبلی خیلی بهتر بود و سرشار از ایده های ناب بود. بدین سبب به موفقیت چشم گیری رسید. تا اینجا شرکت مقداری حالت متعادل به خود گرفته بود و آماده بود تا توانایی واقعی خود را نمایان سازد. Blizzard  تصمیم داشت که وسعت بیابد تا بتواند کارهای بهتری ارائه دهد و همین دلیل باعث شد که شرکتی کوچک با نام Condor را خریداری کند و استودیویی جدیدی با نام Blizzard North را تاسیس کند و اعضای شرکت Condor را در آن ادغام کند. این استودیوی تازه تاسیس نیز بازی Diablo را در سال 1996ساخت که این بازی نیز با واکنش مثبت منتقدان و بازیبازان روبرو شد و بر افتخارات Blizzard  افزود.

حال Blizzard یک شرکت تازه تاسیس و بی تجربه به شمار نمی رفت و جایگاه خود را تثبیت کرده بود. بدین سبب دست به انتشار یک بسته ی الحاقی برای بازی Warcraft II با نام Beyond the Dark Portal  زد که این بازی نیز مانند بازی اصلی با موفقیت چشم گیری روبرو شد. اما این ها همه ابتدای راه بود و Blizzard اهداف بزرگتری را در سر داشت از این رو در سال 1998 بزرگترین بازی خود را تا آن زمان با نام StarCraft عرضه کرد و پس از آن نیز بسته ی الحاقی آن را با نام Brood War روانه ی بازار نمود که باعث شد نام Blizzard تا مدت ها بر سر زبان تمام بازیبازها بیفتد. دلیل موفقیت StarCraft این بود که این بازی سبک استراتژی را به طور کلی متحول کرد و به شکل کنونی درآورد. گیم پلی StarCraft  در آن زمان به گیم پلی استاندارد بازی ها تبدیل شده بود(تا به امروز نیز هیچ شرکتی نتوانسته شکل کلی بازی های این سبک را تغییر دهد).


موفقیت Blizzard در آن روز ها سرعت گرفته بود و روز به روز بر محبوبیتش افزوده می شد. تا اینکه Diablo II  نیز روانه ی بازار شد و افتخاری دیگر را در دفتر افتخارات Blizzard ثبت نمود و سریع ترین میزان فروش در تاریخ، در سال 2000 با فروش یک ملیون نسخه در ماه اول را به نام Blizzard ثبت کرد و پس از آن در سال 2001 نیز یک بسته ی الحاقی برای Diablo II با نام Lord of Destruction منتشر شد که فروش این نسخه نیز خیلی بالا بود. پس از Diablo نوبت به شماره ی جدید Warcraft یعنی Warcraft III: Reign of Chaos بود و این بازی فوق العاده زیبا و یکتا در سال 2002 روانه ی بازارهای جهانی شد و بار دیگر قدرت Blizzard را به نمایش گذاشت و لرزه بر تن رقبا انداخت. یک سال بعد Blizzard بسته ی الحاقی بازی را با نام The Frozen Throne(به معنی تخت یخ زده) منتشر ساخت که داستان بازی قبلی را ادامه می داد که نه تنها از بازی اصلی چیزی کم نداشت بلکه تغییرات مثبت زیادی نیز به همراه داشت. پس از آن در سال 2004 Blizzard قدرت واقعی خود را آشکار نمود و با عرضه ی غول صنعت بازی سازی یعنی World of Warcraft که به گفته ی بسیاری از منتقدین بهترین بازی MMORPG(نقش آفرینی آنلاین) تاریخ است نام خود را جاودانه کرد و بار دیگر قدرت خود را به همگان ثابت کرد و تحولاتی را در سبک MMORPG اعمال کرد که نیازمند چندین سال زمان بود. اما Blizzard  این راه طولانی را در مدت کوتاهی طی نمود و به رشد صنعت بازی سازی سرعت بخشید. World of Warcraft  بالاترین و سریع ترین میزان فروش در تاریخ صنعت بازی سازی در آن زمان را از آن خود نمود. WoW جزء معدود بازی هایی بود که تا مدتها در صدر جدول پر فروش ترین ها باقی ماند.
بعد از موفقیت چشم گیر WoW شرکت Blizzard دچار تغییر و تحولاتی شد. Blizzard برای اینکه تمرکز بیشتری بر روی ساخت بازی هایش داشته باشد در سال 2005 تیم Blizzard North را در تیم اصلی شرکت حل کرد. که این اقدام غیر منتظره باعث شد برخی از اعضای اصلی تیم از Blizzard جدا شوند. به همین خاطر به Blizzard ضربه سختی وارد شد. ولی Blizzard شرکتی نبود که به این سادگی ها از دور کنار رود(به قول خودمان بیدی نبود که با این بادها بلرزد) و به کار خود با همان کیفیت قبلی ادامه داد و در سال 2006 دست به انتشار ادامه ای بر بزرگترین بازی MMORPG جهان یعنی WoW با نام World of Warcraft: The Burning Crusade  زد. این بار رکورد بازی قبلی را نیز شکست و با رقم دو ملیون و چهار صد هزار نسخه در روز اول و سه ملیون و پانصد هزار نسخه در ماه اول تا مدتها در صدر جدول پرفروشترین ها باقی ماند. این رقم آنقدر باور نکردنی بود که هیچ شرکتی توانایی شکستن این رکورد را نداشت مگر این که خود Blizzard کاری می کرد(حتی خود Blizzard هم تصور چنین موفقیتی برای WoW نمی کرد). اما وقت آن بود که ادامه ای بر دو شاهکار تاریخ یعنی StarCraft و Diablo ساخته شود به همین دلیل در سال 2007 Blizzard ساخت بازی StarCraft II را اعلام نمود که این خبر همگان به خصوص طرفداران StarCraft را خوشحال کرد(این بازی هم اکنون در حال ساخت است) و در سال 2008 نیز در مراسم WWI در پاریس Diablo III رونمایی شد و به طور رسمی اعلام شد که بازی در حال ساخت است. آخرین بازي عرضه شده توسط اين شرکت، World of Warcraft :Wrath of the Lich King  در سال 2008 بود که آقای Mike Hickey پیش بینی کرده بود فروش بازی در ماه اول از مرز پنج ملیون خواهد گذشت و همین هم شد. هم چنین تعداد مشترکین رسمی Blizzard در WoW از مرز 11 ملیون هم گذشته است(بدون محاسبه ی کسانی که در سرورهای غیر قانونی به انجام این بازی می پردازند). هم اکنون Blizzard جزء بزرگترین، بهترین و پردرآمدترین شرکت ها محسوب می شود و بازی هایش نیز طرفداران زیادی دارند.
 
این خلاصه ای بود از چگونگی رشد شرکت Blizzard و هم چنین تمام اتفاقاتی که برای شرکت در طول این سال ها افتاده است. اگر تا به امروز هیچ یک از بازی های Blizzard را انجام نداده اید به شما پیشنهاد می کنم که بزرگترین بازی های جهان را از دست ندهید و حداقل برای چند ساعت هم که شده یکی از این بازی ها را امتحان کنید.
+ نوشته شده در  جمعه هفتم خرداد 1389ساعت 12:50  توسط DaRkeYe  | 

دانلود پچ کاتالیسم ازمایشی

                  دانلود با حجم 14.5 گیگا بایت از سرورExtabit :

Part 1

part 2

part 3

part 4

part 5

part 6

part 7

part 8

+ نوشته شده در  چهارشنبه پنجم خرداد 1389ساعت 13:47  توسط DaRkeYe  | 

garena master 28.14 new garena hack

ریجستر کنید بعد استفاده کنید !

دانلود

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم خرداد 1389ساعت 20:5  توسط DaRkeYe  | 

اموزش دانلود پچ از خود بیلیزارد

baraye download kardan patch jadid va mored nazareton masalan shoma patch 3.3.2 darin mikhayn update konin be version 3.3.3a  khob behtarin kar ine ke az khode blizzard patch download konin behtare moshkel pish namiyad  shoma dar ghesmay realmlist  in realm vared konid eu.logon.worldofwarcraft.com

dakhel bazi beshin va 1 user pass alaki bezanid  khodesh shoro be download kardan patch jadid mishe

 

nazar bedi bad nist

+ نوشته شده در  سه شنبه چهارم خرداد 1389ساعت 1:12  توسط DaRkeYe  | 

garena hack! garena master

دانلود

نظر نمدینا !

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم خرداد 1389ساعت 21:32  توسط DaRkeYe  | 

دانلود ها

دانلود گارنا اپدیت شده       دانلود

دانلود وار کرافت پچ v1.24e    دانلود

دانلود کانتر استریک v.2 1.6  دانلود

sXe Injected 8.9 Fix 4.0  new!     دانلود 

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم خرداد 1389ساعت 10:52  توسط DaRkeYe  | 

!بلاخره فیلم سینمایی وارکرفت ساخته شد !

بلاخره بلیزارد و لجندری پیکچرز اعلام کردند سم ریمی کارگردان نام آشنای هالیوود فیلم وارکرفت را کارگردانی خواهد کرد. سم ریمی پیشتر اثبات کرده در اقتباس و ایجاد دنیاهای فانتزی ید طویلی دارد او کارگردان سه‌گانه مرد عنکبوتی است که رکورد باکس آفیس را شکست و پنج جایزه آکادمیک را درو کرد.

او با ابعاد فیلم‌های تخیلی آشناست. او همچنین نویسنده و کارگردان اهریمن مرده و تهیه کننده سی‌روز از شب بوده است. سم ریمی می‌گوید : وارکرفت دنیایی فانتزی و داستانی هیجانی دارد. از این‌که با گروه تولیدی حرفه‌ای برای بروی پرده بردن این اثر همکاری می‌کنم بسیار هیجان زده‌ام. او با چالز رون، الکس گارتنر، توماس تول، رئیس جان جاشی، جوشا دونن، روبرت تاپرت و نایب رئیس شرکت سرگرمی‌های بلیزارد و خالق دنیای وارکرفت کریس متزن همکاری خواهد کرد.

تول می‌گوید: ما زمان بسیاری را صرف پیدا کردن کارگردانی مناسب برای این کار کردیم. سم علاقه‌ی شدیدی به وارکرفت و دنیای عظیم آن دارد. طی اولین مذاکره ما به او گفتیم که بهترین گزینه است. سم در همان وهله اول با اشتیاق پذیرفت او با قواعد کار آشناست و تجربه‌ی خوبی دارد. ما امیدواریم که با کمک او به موفقیت بزرگی دست یابیم. رون می‌گوید : وارکرفت دنیای دوم میلیون‌ها پلیر است و سم با این دنیا آشناست و استعداد آن را دارد که که بخوبی از کارگردانی آن بربیاید. من و الکس مصمم هستیم تا به سم کمک کنیم و مجددا تیمی را با دوستان خوبمان در وارنر براس و لجندری پیکچر تشکیل دهیم. فیلم وارکرفت با تهیه کنندگی وارنر براس و توسط لجندری پیکچر تولید خواهد شد. جف روبنیوف می‌گوید : وارکرفت از فیلم‌های نمادین برای بهترین استدیو شناخته شده جهان است. خوشحال می‌شویم که با شرکایمان در لجندری به این موفقیت دست یابیم و فرصتی دست نیافتنی برای ماست تا با سم بروی این پروژه بزرگ کار کنیم.

شرکت سرگرمی‌های بلیزارد جهان فانتزی غنی و عظیمی است که حول نبردهایی حماسی بین نیروهای اتحاد و هورد می‌چرخد. وارکرفت در سال ۱۹۹۴ خلق شد و جایزه پرفروش‌ترین بازی جهان را از آن خود کرد. رمان‌ها و کمیک‌های بسیاری نوشته شد. بازی جهان وارکرفت در سبک MMORPG است و پرطرفدارترین بازی جهان محسوب می‌شود و حدود ۱۵ میلیون کاربر بصورت مجاز این بازی را بازی می‌کنند.(تعداد پلیرهای این بازی بیش از ۶۰ میلیون نفر تحمین زده می‌شود.) نسخه توسعه دهنده اخیر خشم لیچ کینگ بیش از ۲.۸ میلیون کپی فقط در ۲۴ ساعت اول انتشار خود فروش کرد و تا پایان ماه بیش از ۴ میلیون نسخه آن فروخته شد.

جزئیات مربوط به فیلم، تاریخ انتشار موضوع و … اعلام خواهد شد.

اگه باورت نمیشه کلیک کن

+ نوشته شده در  یکشنبه دوم خرداد 1389ساعت 0:2  توسط DaRkeYe  | 

برای شروع بازی Wow به چه چیزهایی نیاز داریم

برای شروع بازی Wow  به چه چیزهایی نیاز داریم :

1.  دسترسی اینترنت ADSL و یا هر نوع فناوری که Ping آن در حد قابل قبولی باشد . برای اینکه بدانیم وضعیت Ping Time اینترنت ما به چه صورت می باشد به طریق زیر عمل نمایید :

الف - در قسمت Run ( کلیدهای ویندوز + R ) تایپ کنید CMD

ب- در صفحه بعدی دستور زیر را تایپ نمایید : ping -t yahoo.co.uk

ج - عددی که روبروی Time نوشته شده است Ping شما می باشد ، و فاصله زمانی رفت و برگشت یک پکت داده می باشد . حداکثر Ping قابل قبول برای بازی 380 می باشد که این زمان برای کلاسهای که Melee می باشند مثل Warrior می بایست کمتر باشد .  توجه داشته باشید که آدرس بالا سایت یاهو در اروپا می باشد و در صورتی که در سرورهای آمریکا بازی می کنید از آدرس زیر Ping بگیرید : Ping - t yahoo.com

به طور معمول Ping قابل قبول برای اروپا ( از یاهو ) به طور متوسط 250 و برای آمریکا 340 می باشد .

د - حد اقل Bandwidth مورد نیاز برای بازی 128 می باشد ، توجه داشته باشید که با Bandwidth  128 ممکن است در بعضی مکانها که حجم عظیمی از داده رد و بدل می گردد ( ماندد AV و ... ) ممکن است باعث Dc شدن شما شود . پیشنهاد ما یک Connection 256 می باشد .

2. Original CD Key ; برای بازی در سرورهای Blizzard شما نیاز به سی دی کی Original بازی را دارید . از ابتدای شروع WOW  تا به امروز قسمت های مختلفی عرضه شده است که به صورت زیر می باشد :

WOW Standard Edition : اولین سری بازی WOW که در آن شما می توانستید حداکثر به LVL 60 برسید .

WOW Burning Crusade : اولین Expansion بازی که Limit lvl در آن به 70 رسید .  و دو نژاد جدید بنام های Blood Elf و Draenei به بازی اضافه شد.

WOW Wrath Of The Lich King : مرحله بعدی بازی که در تاریخ 13 نوامبر سال 2008 ارائه گردید و در آن محدودیت LVL  به 80 رسید و کلاس جدیدی بنام Death Knight اضافه گردید.

بدین ترتیب شما برای شروع بازی نیاز به سه سی دی کی دارید . البته می توانید ابتدا سی دی که اول بازی را تهیه کنید و سپس در صورتی که تمایل به ادامه بازی داشتید سی دی کی های بعدی را خریداری نموده و از قسمتهای اضافه شده در Expansion ها استفاده نمایید

 

بازی WOW دارای سرورهای متعددی در دنیا می باشد که دو سرور اصلی آن در اروپا و آمریکا می باشند و سی دی کی ها و گیم کارت های هر سروری مختص همان سرور می باشد ، بدین صورت که اگر شما سی دی کی US را خریداری نمایید نمی توانید از آن برای بازی در سرورهای اروپا بازی نمایید . همچنین انتقال کاراکتر شما از سرورهای اروپا به آمریکا و بالعکس غیر ممکن می باشد . برای شروع پس از تهیه سی دی کی می بایست به یکی از سایت های زیر مراجعه و در  قسمت Account Creation شناسه خود را بسازید . اطلاعاتی را که در این قسمت وارد می کنید بسیار حیاتی می باشند و در حفظ آن کوشا باشید ( در صورتی که بعد ها مشکلی برای Account شما پیش بیاید فقط از طریق این اطلاعات امکان بازیابی آنها می باشد )

http://www.wow-europe.com/نشانی سایت اروپا

http://www.worldofwarcraft.com/نشانی سایت آمریکا

 

+ نوشته شده در  شنبه یکم خرداد 1389ساعت 20:26  توسط DaRkeYe  |